Beköltözés – 2021/2022

Kedves Szülők, Gondviselők, Diákok!

Augusztus utolsó napján, 31.-én kedden 14 órától várjuk beköltöző diákjainkat.

A beköltözéskor az alábbiakat legyenek/tek szívesek hozni:

• ünnepi ruházat, a mindenkori időjárásnak megfelelő ruházat, kellő mennyiségű alsónemű, vállfa, ágynemű (csak abban az esetben, ha sajátot szeretnél használni, másképpen nem szükséges, mert biztosítunk mindenki számára párnát, paplant, takarót és ágyneműhuzatot),
  • egészségügyi iratok (igazolás a házi orvostól, hogy közösségbe mehetsz, nem szenvedsz fertőző betegségben, gyógyszer- vagy ételallergiád van,
  • szakvélemények (halmozottan hátrányos helyzetről, gyermekvédelmi határozat)
  • személyes irataid: személyi igazolvány, diákigazolvány, lakcímkártya, adóigazolvány, taj kártya, utazási bérlet
  • sportoláshoz, szabadidő ruha, tornacipő, vagy edzőcipő- ezek testnevelés órára kellenek
  • fürdési, tisztálkodási és egészségügyi eszközök (törölköző, köntös, wc papír, tusfürdő, sampon, fogkrém, fogkefe, pizsama, papucs, stb.)
  • mikrózható ételes doboz (minimum 2 darab), evőeszköz, pohár, bögre, tányér
  • maszk
  • kerékpár lakat és lámpa (levehető szilikonos)
  • a kollégiumi saját szekrényed kulcsainak ellenértékeként, 1000 Ft kauciót kérünk, amit év végén visszakapnak, a kollégisták amennyiben nem történik károkozás, nem hagyod el a kulcsot!

Az Arany János Kollégiumi Program keretein belül más egyéb költséggel nem kell számolni a beköltözés során. A nem programos diákoknak (pl. szakképző iskolában tanulók) a napi háromszori étkezés térítésének megfelelő összeggel kell számolni. Az étkezés térítési összege teljes ár esetében 780 Ft/nap, kedvezményesen 390 Ft/nap (teljes szeptemberi hónap esetén: 8580 Ft/17160 Ft). Féláras kedvezményre jogosít a rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény, az a családi háttér, ahol három vagy több nappali tagozaton tanuló eltartott van, illetve a dokumentáltan tartós betegség megléte.

A beköltözés során a gondviselőnek / felnőtt korú diáknak több az évkezdési adminisztrációhoz kapcsolódó dokumentumot ki kell tölteni. Amennyiben lehetősége van letölteni és kinyomtatni a közzétett űrlapokat, akkor az otthon kitöltött dokumentumok leadásával a beköltözési adminisztráció felgyorsítható.

Az alábbi űrlapok letölthetők, és nyomtatást követően otthon is kitölthetőek:

Várunk szeretettel a kollégiumba!

Tisztelettel
          a Karacs Ferenc Kollégium nevelőtestülete

Kategória: Egyéb | A közvetlen link.