Kollégiumunk Arcai – sorozat

• Kollégiumi visszatekintés
    Verebélyi Izabella vagyok. 2003-2007 között a Karacs Ferenc Gimnázium tanulója és a Kollégium lakója voltam. Az érettségi megszerzése után, főiskolai tanulmányokat kezdtem. 2010-től a nyíregyházi kórházban kezdtem dolgozni, majd megszereztem a BSc ápoló végzettségemet. 2018-tól részlegfelelős ápolóként tevékenykedem, mellette pedig, ápoló hallgatókat … Egy kattintás ide a folytatáshoz….
  • Visszaemlékezés – Burián Bettina
    Ahogy most visszagondolok a kollégiumi évekre, egy mosoly fut végig az arcomon. A kollégium nemcsak egy lakhely volt számomra 2006-2011 között, hanem egy olyan közösség, ahol barátságokat kötöttem, és életre szóló élményekkel gazdagodtam. A kollégiumi évek alatt megtanultam a csapatmunka, az együttműködés … Egy kattintás ide a folytatáshoz….
  • Riport Dórival
    Sziasztok! Fekete Dóri vagyok, 23 éves és Tetétlenen élek. Jelenleg a Debreceni Egyetem Klinikai Központ belgyógyászatán dolgozok … Egy kattintás ide a folytatáshoz….
  • Kollégiumunk Arcai – Csonka Erika
    Kedves Olvasónk! Egy új bejegyzés sorozatot szeretnénk elindítani, amely révén lehetőséget kapnak a bemutatkozásra azon diákjaink, akik a kollégiumunkban megszerzett élményeiket örömmel osztják meg az utókorral. A Kollégiumunk Arcai írásokat intézményünkben egykor, illetve jelenleg is tanuló diákjaink írásaiból válogatunk, havonta egy-egy történetet … Egy kattintás ide a folytatáshoz….